Piaskarki automatyczne i półautomatyczne | Piaskarka kabinowa automatyczna SCI-800-10-FA| Producent piaskarek Land Reko®

Producent piaskarek kabinowych SCI

Oferowane piaskarki kabinowe automatyczne i półautomatyczne  LAND REKO® są profesjonalnymi, bezpiecznymi i nowoczesnymi urządzeniami dedykowanymi do najbardziej wymagających zastosowań.

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych umożliwia obróbkę detali o wadze nawet do 250 kg pod ciśnieniem do 10 bar. Wysokiej jakości podciśnieniowy zawór ścierniwa niemieckiej marki BRAGO charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnym firm.

Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu dostarczającego sprężone powietrze, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia zastosowanie precyzyjnego oświetlenia LED z możliwością zmiany kąta doświetlania w zakresie +/- 90 stopni oraz 3-elementowy pakiet wizjera z wymiennymi foliami ochronnymi o wymiarach 305 × 610 mm.

Urządzenie przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z kompresorem i systemami uzdatniania sprężonego powietrza.

Urządzenia serii SCI automatyczne i półautomatyczne
w naszej ofercie:

PIASKARKA KABINOWA AUTOMATYCZNA
SCI-800-10 FA

Objętość komory: 800 l
Ciśnienie robocze: do 10 bar
Wydajność oczyszczania: do 70 m2/h
Zapotrzebowanie na powietrze: 500 l/min
Przepływ powietrza: do 1 500 l/min
Średnice dysz: od 4 do 10 mm
Waga: 480 kg
Piaskarki automatyczne i półautomatyczne
PIASKARKA KABINOWA PÓŁAUTOMATYCZNA
SCI-800-10 SA

Objętość komory: 800 l
Ciśnienie robocze: do 10 bar
Wydajność oczyszczania: do 60 m2/h
Zapotrzebowanie na powietrze: 500 l/min
Przepływ powietrza: do 1 500 l/min
Średnice dysz: od 4 do 10 mm
Waga: 460 kg
Piaskarki automatyczne i półautomatyczne

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście


Marcin
TOP