Oferowana oczyszczarka obrotowa automatyczna Land Reko® to profesjonalne, bezpieczne i nowoczesne urządzenie o unikatowym designie. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych umożliwia obróbkę detali o wadze do 350 kg w komorze pod ciśnieniem do 12 bar.

Podstawowe parametry techniczne:

Napięcie zasilania:400V~/50Hz
Średnica stołu roboczego:750 mm
Objętość zbiornika ścierniwa:38 litrów/150 kg materiału ściernego
Nominalne ciśnienie robocze:do 12 bar
Wydajność oczyszczania:do 200 kg/h
Makasymalny przepływ powietrzado 15 000 l/min
Waga:476 kg

GWARANCJA DOOR TO DOOR*
Urządzenie przeznaczone dla przemysłu dla najbardziej wymagających zastosowań. Do pracy w trybie ciągłym.
OCZYSZCZARKA OBROTOWA LAND REKO® RBM-750-12

Oferowana oczyszczarka obrotowa jest profesjonalnym, bezpiecznym i nowoczesnym urządzeniem polskiego producenta. Detal przeznaczony do oczyszczania montowany jest na obrotowym, napędzanym elektrycznie stole roboczym. Dysze ścierne poruszają się równolegle do osi detalu z jednej lub dwóch stron niezależnie. Konstrukcja maszyny zapewnia wydajną ekspozycję na strumień ścierny i stu procentowe pokrycie strumieniem w czasie jednego cyklu zapewniając uzyskanie powtarzalnej powierzchni o jednorodnej strukturze i założonych parametrach. Oczyszczarka umożliwia obróbkę detali o łącznej wadze do 350 kg pod ciśnieniem do 12 bar. Urządzenie wyposażone jest w w wysokiej jakości talerzowy zawór ścierniwa niemieckiej marki CLEMCO charakteryzujący się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnym firm.

OCZYSZCZARKA OBROTOWA LAND REKO® RBM-750-12

Zastosowanie w serii oczyszczarek RBM innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych wpływa na zapewnienie ciągłości sposobu obróbki, poprawę warunków transportu ścierniwa do dyszy roboczej oraz możliwość obróbki różnorodnych materiałów z użyciem szerokiego spektrum materiałów ściernych. Wszystkie oczyszczarki serii RBM pracują w trybie automatycznym, sterowane są za pomocą falowników, w zakresie ciśnień 1 – 12 bar, w układzie jedno lub wielodyszowym.

Znormalizowane złączę kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu dostarczającego sprężone powietrze, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia zastosowanie precyzyjnego oświetlenia LED oraz 3-elementowy pakiet wizjera z wymiennymi foliami ochronnymi o wymiarach 305×610 mm. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczących kwestii bezpieczeństwa wszystkie oczyszczarki bębnowe do obróbki strumieniowo-ściernej serii RBM zostały wyposażone w samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa przerywający pracę urządzenia w momencie otwarcia drzwi komory roboczej. W zależności od wymagań do oczyszczarek serii RBM można zastosować trzy rodzaje dedykowanych systemów separacyjno – odpylających o różnych wydajnościach oczyszczania komory roboczej i stopniach odzysku ścierniwa.

PRZEZNACZENIE OCZYSZCZARKI

Urządzenie przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z dedykowanymi systemami odciągu, separacji, wytwarzania i oczyszczania spręzonego powietrza.

Napięcie zasilania:400V~/50Hz
Średnica stołu roboczego:750 mm
Masa załadunkowa bębna:do 350 kg
Objętość zbiornika ścierniwa:38 litrów/150 kg materiału ściernego
Liczba zbiorników na ścierniwo:2
Przyłącze układu odpylającego:tak
Nominalne ciśnienie robocze:do 12 bar
Wydajność oczyszczania:do 200 kg/h
Stopień oczyszczania:SA-3.0 (głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:1 500 l/min (dla jednej dyszy 5.0 mm)
Liczba dysz roboczych:2, pracujące niezależnie
Maksymalny przepływ powietrza:do 15 000 l/min
Obsługiwane średnice dyszy:od 3 do 15 mm
Zawór ścierniwa:talerzowy CLEMCO
Wymiary wziernika:305 x 610 mm
Oświetlenie:LED
Zabezpieczenie powłoki:malowanie proszkowe
Temperatura pracy:10 do + 50 stopni C
Waga:476 kg

Oczyszczarka obrotowa Land Reko® RBM-750-12
Panel sterujący dotykowy
Przyłącze systemu odpylającego
Przyłącze pneumatyczne
Deklaracja zgodności CE
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 36 miesięcy dla konsumentów
Gwarancja 36 miesięcy dla przedsiębiorców
Profesjonalna obsługa pogwarancyjna

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście


Marcin
TOP