Oferowana oczyszczarka bębnowa Land Reko® to profesjonalne, bezpieczne i nowoczesne urządzenie o unikatowym designie. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych umożliwia obróbkę detali o wadze do 75 kg w komorze pod ciśnieniem do 12 bar.

Podstawowe parametry techniczne:

Napięcie zasilania:400V~/50Hz
Objętość bębna:100 l
Objętość zbiornika ścierniwa:24 litry/100 kg materiału ściernego
Nominalne ciśnienie robocze:do 12 bar
Wydajność oczyszczania:do 260 kg/h
Makasymalny przepływ powietrzado 15 000 l/min
Waga:660 kg

GWARANCJA DOOR TO DOOR*
Urządzenie przeznaczone dla przemysłu dla najbardziej wymagających zastosowań. Do pracy w trybie ciągłym.
OCZYSZCZARKA BĘBNOWA LAND REKO® TBM-100-12

Oferowana oczyszczarka bębnowa jest profesjonalnym, bezpiecznym i nowoczesnym urządzeniem polskiego producenta. Geometria bębna zasypowego w kształcie regularnego stożka korzystnie wpływa na proces obróbki i przemieszczanie się obrabianych detali. Obrót detali i bębna wokół własnej osi zapewnia ekspozycję na strumień ścierny w zakresie 360 stopni oraz uzyskanie powtarzalnej powierzchni o jednorodnej strukturze i założonych parametrach. Oczyszczarka umożliwia obróbkę detali o łącznej wadze do 140 kg pod ciśnieniem do 12 bar. Urządzenie wyposażone jest w w wysokiej jakości talerzowy zawór ścierniwa niemieckiej marki CLEMCO charakteryzujący się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnym firm.

OCZYSZCZARKA BĘBNOWA LAND REKO® TBM-100-12

Zastosowanie w serii oczyszczarek TBM innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych wpływa na zapewnienie ciągłości sposobu obróbki, poprawę warunków transportu ścierniwa do dyszy roboczej oraz możliwość obróbki różnorodnych materiałów z użyciem szerokiego spektrum materiałów ściernych. Wszystkie oczyszczarki serii TBM pracują w trybie automatycznym, sterowane są za pomocą falowników, w zakresie ciśnień 1 – 12 bar, w układzie jedno lub wielodyszowym.

Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu dostarczającego sprężone powietrze, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia zastosowanie precyzyjnego oświetlenia LED oraz 3-elementowy pakiet wizjera z wymiennymi foliami ochronnymi o wymiarach 305×610 mm. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczących kwestii bezpieczeństwa wszystkie oczyszczarki bębnowe do obróbki strumieniowo-ściernej serii TBM zostały wyposażone w samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa przerywający pracę urządzenia w momencie otwarcia drzwi komory roboczej. W zależności od wymagań do oczyszczarek serii TBM można zastosować trzy rodzaje dedykowanych systemów separacyjno – odpylających o różnych wydajnościach oczyszczania komory roboczej i stopniach odzysku ścierniwa.

PRZEZNACZENIE OCZYSZCZARKI

Urządzenie przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z dedykowanymi systemami odciągu, separacji, wytwarzania i oczyszczania spręzonego powietrza.

Napięcie zasilania:400V~/50Hz
Objętość bębna:100 l
Masa załadunkowa bębna:140 kg
Objętość zbiornika ścierniwa:24 litry/100 kg materiału ściernego
Przyłącze układu odpylającego:tak
Nominalne ciśnienie robocze:do 12 bar
Wydajność oczyszczania:do 260 kg/h
Stopień oczyszczania:SA-3.0 (głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:1 500 l/min (dla dyszy 5.0 mm)
Maksymalny przepływ powietrza:do 15 000 l/min
Obsługiwane średnice dyszy:od 3 do 15 mm
Zawór ścierniwa:talerzowy CLEMCO
Wymiary wziernika:305 x 610 mm
Oświetlenie:LED
Zabezpieczenie powłoki:malowanie proszkowe
Temperatura pracy:10 do + 50 °C
Sposób załadunku/rozkładu bębna:grawitacyjny
Waga:660 kg

Oczyszczarka bębnowa Land Reko® TBM-100-12
Panel sterujący dotykowy
Przyłącze systemu odpylającego
Przyłącze pneumatyczne
Deklaracja zgodności CE
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 36 miesięcy dla konsumentów
Gwarancja 36 miesięcy dla przedsiębiorców
Profesjonalna obsługa pogwarancyjna

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście


Marcin
TOP