Oferowana oczyszczarka do felg samochodowych Land Reko® to profesjonalne, bezpieczne i nowoczesne urządzenie o unikatowym designie. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych umożliwia obróbkę felg o rozmiarze do 25 cali pod ciśnieniem do 13 bar.

Podstawowe parametry techniczne:

Napięcie zasilania:400V~/50Hz
Rozmiar oczyszczanej felgi:do 25 cali
Objętość zbiornika ścierniwa:24 litry/70 kg materiału ściernego
Nominalne ciśnienie robocze:do 13 bar
Wydajność oczyszczania:do 28 m2
Maksymalny przepływ powietrza:do 15 000 l/min

GWARANCJA DOOR TO DOOR*
Urządzenie przeznaczone dla przemysłu dla najbardziej wymagających zastosowań. Do pracy w trybie ciągłym.
OCZYSZCZARKA DO FELG SAMOCHODOWYCH LAND REKO® PRC-25-13 SA

Oczyszczarki Land Reko® serii PRC są specjalistycznymi oczyszczarkami strumieniowo-ściernymi dedykowanymi do oczyszczania felg samochodowych. Profilowany obrotowy stół roboczy wyposażony w 3-stopniową regulację kąta położenia obrabianego detalu korzystnie wpływa na proces obróbki. Obrót stołu roboczego wokół własnej osi zapewnia ekspozycję na strumień ścierny w zakresie 360 stopni oraz uzyskanie powtarzalnej powierzchni o jednorodnej strukturze i założonych parametrach. Oczyszczarka PRC-25-13 umożliwia obróbkę felgi o wymiarze do 25” i wadze do 110 kg pod ciśnieniem do 13 bar. Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości talerzowy zawór ścierniwa marki Clemco charakteryzujący się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnych firm.

OCZYSZCZARKA DO FELG SAMOCHODOWYCH LAND REKO® PRC-25-13 SA

Zastosowanie w serii oczyszczarek PRC innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych wpływa na zapewnienie ciągłości sposobu obróbki, poprawę warunków transportu ścierniwa do dyszy roboczej oraz możliwość obróbki różnorodnych materiałów z użyciem szerokiego spektrum materiałów ściernych. Oczyszczarki serii PRC pracują w zakresie ciśnień 1 – 13 bar w układzie jedno- lub dwudyszowym.

Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu dostarczającego sprężone powietrze, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia zastosowanie precyzyjnego oświetlenia LED oraz 3-elementowy pakiet wizjera z wymiennymi foliami ochronnymi o wymiarach 410×740 mm. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczących kwestii bezpieczeństwa wszystkie oczyszczarki do obróbki strumieniowo-ściernej serii PRC zostały wyposażone w samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa przerywający pracę urządzenia w momencie otwarcia drzwi komory roboczej. W zależności od wymagań do oczyszczarek serii PRC można zastosować trzy rodzaje dedykowanych systemów separacyjno – odpylających o różnych wydajnościach oczyszczania komory roboczej i stopniach odzysku ścierniwa.

PÓŁAUTOMATYCZNA PIASKARKA DO FELG STALOWYCH

Sterowanie oczyszczarką jest łatwe i bezpieczne ze względu na zastosowanie ergonomicznego panelu sterującego z jednoczesną możliwością obserwacji efektów wprowadzanych zmian procesu obróbki (opcjonalnie sterowanie z wykorzystaniem sterowników PLC, paneli sterujących HMI oraz serwonapędów). Urządzenie pracuje w obiegu zamkniętym zapewniając do 100% odzysku materiału i niemal całkowicie eliminuje powstawanie zapylenia na zewnątrz komory. Regulacja kierunku obrotów oraz prędkości obrotowej oczyszczanej felgi regulowana jest w czasie rzeczywistym przez operatora.

PRZEZNACZENIE OCZYSZCZARKI

Urządzenie przeznaczone dla wymagających użytkowników dla których wolumen i tempo oczyszczania powierzchni oraz ograniczenie liczby personelu przeznaczonego do procesu obróbki ma największe znaczenie. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z dedykowanymi systemami odciągu, separacji, wytwarzania i oczyszczania sprężonego powietrza.

Oczyszczarki Land Reko® serii PRC wykonywane są w kilku konfiguracjach: w zależności od wymiarów i masy oczyszczanych felg i sposobu załadunku detalu; oraz rodzaju napędu: ręczny (MA), półautomatyczny (SA) oraz automatyczny (FA). Produkt polski – zachęcamy do zakupu.

Napięcie zasilania:400V~/50Hz
Rozmiar oczyszczanej felgi:do 25 cali
Obciążenie stołu roboczego:do 110 kg
Napęd stołu roboczego:ręczny
Regulacja kierunku obrotów:tak, lewo-prawo
Regulacja prędkości obrotowej:tak, płynna za pomocą potencjometru
Objętość zbiornika ścierniwa:24 litry/70 kg materiału ściernego
Przyłącze układu separacyjno-odpylającego:tak
Nominalne ciśnienie robocze:do 13 bar
Wydajność oczyszczania:do 28 m2
Stopień oczyszczania:SA-3.0 (bardzo głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:1 500 l/min (dla dyszy 5.0 mm)
Maksymalny przepływ powietrza:do 15 000 l/min
Obsługiwane średnice dyszy:od 2 do 15 mm
Zawór ścierniwa:talerzowy CLEMCO
Wymiary wziernika:410 x 740 mm
Oświetlenie:LED
Zabezpieczenie powłoki:malowanie proszkowe
Temperatura pracy:10 do +50 °C

Oczyszczarka do felg samochodowych Land Reko® PRC-25-13 SA
Panel sterujący
Układ napędowy stołu roboczego
Pedał nożny
Przyłącze systemu separacyjno-odpylającego
Przyłącze pneumatyczne
Deklaracja zgodności CE
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 36 miesięcy dla konsumentów
Gwarancja 36 miesięcy dla przedsiębiorców
Profesjonalna obsługa pogwarancyjna

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście


Marcin
TOP