Oferowana oczyszczarka strumieniowo-ścierna Land Reko® to profesjonalne, bezpieczne i nowoczesne urządzenie o unikatowym designie. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych umożliwia obróbkę detali o wadze do nawet 1 000 kg w komorze pod ciśnieniem do 12 bar.

Podstawowe parametry techniczne:

Objętość komory:2 500 l
Nominalne ciśnienie robocze:do 12 bar
Wydajność oczyszczania:do 74 m2/h
Zapotrzebowanie na powietrze:10 000 l/min (dla dyszy 13.0 mm)
Maksymalny przepływ powietrza:do 15 000 l/min
Wymiary obszaru roboczego:1 748 x 826 x 1 905 [mm]
Waga:1 180kg

GWARANCJA DOOR TO DOOR*
Urządzenie przeznaczone dla przemysłu dla najbardziej wymagających zastosowań. Do pracy w trybie ciągłym.
PIASKARKA KABINOWA CIŚNIENIOWA LAND REKO® SCP-2500-12

Oferowana oczyszczarka strumieniowo-ścierna jest profesjonalnym, bezpiecznym i nowoczesnym urządzeniem polskiego producenta. Piaskarka wyposażona jest w lej zsypowy uformowany pod ostrym kątem ułatwiającym zsuwanie się materiału. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych umożliwia obróbkę detali o wadze do 1 000 kg w komorze o wymiarach roboczych 1 748 x 826 x 1 905 mm pod ciśnieniem do 12 bar. Wysokiej jakości talerzowy zawór ścierniwa niemieckiej marki CLEMCO charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnym firm. Sterowanie oczyszczarką jest łatwe i bezpieczne, ze względu na zastosowanie pedału sterującego obsługiwanego nogami.

PIASKARKA KABINOWA CIŚNIENIOWA LAND REKO® SCP-2500-12

Istotną zaletą zastosowania w naszych urządzeniach zaworów marki CLEMCO i dysz z węglika oraz przewodów śrutowniczych przenoszących materiał jest możliwość dozowania dowolnego różnego rodzaju materiału ściernego – zarówno piasku kwarcowego jak i mikrokrokulek szklanych, mączek i granulatów ceramicznych, korundu, elektrokorundu, śrutu, sody itp.

Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu dostarczającego sprężone powietrze, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia zastosowanie precyzyjnego oświetlenia LED z możliwością zmiany kąta doświetlania w zakresie +/- 90 stopni oraz 3-elementowy pakiet wizjera z wymiennymi foliami ochronnymi o wymiarach 730 × 220 mm. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczącym kwestii bezpieczeństwa wszystkie komory do obróbki strumieniowo - ściernej serii SCP zostały wyposażone w samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa przerywający pracę urządzenia w momencie uniesienia klapy komory. W zależności od wymagań do komór serii SCP można zastosować trzy rodzaje dedykowanych systemów separacyjno - odpylających o różnych wydajnościach oczyszczania komory roboczej. Urządzenie pracuje w obiegu zamkniętym zapewniając do 100% odzysku materiału i eliminuje powstawanie zapylenia na zewnątrz komory.

PRZEZNACZENIE OCZYSZCZARKI

Urządzenie przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z kompresorem i systemami uzdatniania sprężonego powietrza.

Objętość komory:2 500 l
Rodzaj zasilania:400V~/50Hz
Nominalne ciśnienie robocze:do 12 bar
Wydajność oczyszczania:do 65 m2/h
Stopień oczyszczania:SA-3.0 (bardzo głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:10 000 l/min (dla dyszy 13.0 mm)
Maksymalny przepływ powietrza:do 15 000 l/min
Obsługiwane średnice dyszy:od 3 do 15 mm
Zawór ścierniwa:talerzowy CLEMCO
Materiał dyszy:węglik wolframu
Wymiary obszaru roboczego:1 748 x 826 x 1 905 [mm]
Wymiary wziernika:340 x 950 [mm]
Obciążenie stołu roboczego:do 1 000 kg
Oświetlenie:LED, regulowane w zakresie +/- 90 stopni (dwie sztuki)
Zabezpieczenie powłoki:malowanie proszkowe
Temperatura pracy:10 do + 50 °C
Dzielony stół roboczy:tak
Zawór rewizyjny:tak
Waga:1 180kg

Piaskarka kabinowa ciśnieniowa Land Reko® SCP-2500-12
Wózek transportowy
Obrotowy stół roboczy z napędem elektrycznym
Sterownik
Przyłącze systemu odpylającego
Rękawice skórzane śrutownicze x2
Pedał sterujący nożny x2
Przyłącze pneumatyczne
Deklaracja zgodności CE
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 36 miesięcy dla konsumentów
Gwarancja 36 miesięcy dla przedsiębiorców
Profesjonalna obsługa pogwarancyjna

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście


Marcin
TOP